Papers Please Türkçe Full Kurulum

Papers Please oyununu Türkçe oynamak için Steam üzerinden satın almanız gerekmekteydi. Ancak aşağıdaki basit adımları tamamladıktan sonra, oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Steam kurmanıza gerek yoktur.

(.ZIP) içerisinde oyunu bitirdiğinizde size verilen sonsuz mod şifresi de bulunmaktadır.

Aşağıdaki sunuculardan, indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Papers Please Türkçe Full

Sunucu : ZippyShare

Papers Please Türkçe Full Alternatif

Sunucu : CloudMailRu

Papers Please Türkçe Full Alternatif 2

Sunucu : GoogleDrive


Bu sitelerden dosyanın nasıl indirileceği hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Kırık link ile karşılaşırsanız yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz.

Oyun ile ilgili alınan hataların çözümü için sayfanın sonunda bilgilendirme yapılmıştır.


İndirme işlemi bittikten sonra, (.ZIP) olarak bulunan dosyayı, Winrar veya benzeri sıkıştırma programı ile açabilirsiniz. Papers Please klasörünün içerisindeki PapersPlease.exe dosyasından kurulum yapmadan oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun açıldıktan sonra, Türkçe dil yama işlemi için, aşağıdaki resimli veya videolu anlatımdan yararlanabilirsiniz.


Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Türkçe dil paketinin oyun içerisindeki ayarlamalarının videolu anlatımı aşağıdaki gibidir.


Sistemden Kaynaklı Problemlerin Çözümleri


Sisteminizden kaynaklı olarak oyunun çalışması veya çalışır anda durdurulması gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Her oyunda olduğu gibi her ne kadar grafik yönüyle düşük bir oyun olsa da bir çok problemi önlemek amaçlı ekran kartınıza uygun olan DİRECTX kurmanızda fayda var.

Grafikden devam edersek, bazı sistemlerde işlemci kartından ekran kartına geçişlerin yapılması için gerekli sürücü lazımdır. Eğer yok ise oyun başlamayacak yada başladıktan sonra durdurulacaktır.

Muhtemel ekran kartı üreticiniz. AMD yada NVİDİA olarak, ekran kartı modelinize göre güncel sürücünüzü indirmekde fayda var.

Problemlerin devam ettiğini düşünürsek, belli ki ekran kartınızda bir problem yok.

Ancak işletim sisteminizde olabilir mi ? İşletim sisteminizin Windows olduğunu düşünürsek, başlat menüsündeki arama kısmına Windows Update veya Windows güncelleştir aramasını yaparak ilgili bölümden işletim sistemimizi güncelleyebiliriz.

Bu güncelleştirmelerin doğru seçilmesi ve gerçekleştirilmeden önce kesinlikle olası bir hatanın dönüşü için sistem kurtarma ayarlarına yedekleme yapılmasında fayda var.

Son olarak oyunu yine de çalıştıramayan kullanıcılar için, oyunun çıkartıldığı dizini değiştirmeleri tavsiye edilir. Örnek olarak Masaüstüne çıkartılmış olan oyun klasörü (C:) içerisine yada (D:) içerisine taşınabilir.

Bu arada çıkarttığınız klasörün içerisine girerek, PapersPlease.exe dosyasının kısayolunu oluşturup Masaüstüne koyarak, sağ tıklayıp, yönetici olarak çalıştırmayıda deneyebilirsiniz.

Yine de devam eden hatalar için, bir arkadaşımızın yorumu dikkate alınabilir.

  • Oyun “windows 7” İşletim sisteminde sorunsuz çalışıyor. Ancak ilk başta ben de yukarıda bahsedilen sorunlarla biraz uğraştım. Bu uğraşlarım sırasında “çalışmayı durdurdu” hatasının ve istenilen “dilin ayarlanamamasının” uygun olmayan klasörde oyun çalıştırıldığında olduğunu gördüm. Zip dosyasını açtıktan sonra, oyunun ana klasörü olan “Paper, please” klasörünü C\Program Files (x86) klasörünün içine kopyalayın ve klasörün içindeki “Paper please.exe” dosyasını masaüstüne kısa yol yapıştırın. Yönetici olarak çalıştırmaya gerek kalmadan ve hiçbir hata vermeden sorunsuz olarak oyun çalışıyor. İyi eğlenceler.

Reklamlar

45 thoughts on “Papers Please Türkçe Full Kurulum

  1. Videolu anlatımı ekledim adımlar zaten çok basit.Eğer oyunda hata alıyorsanız yönetici olarak başlatın veya sağ tık / özellikler / uyumluluk modunu sisteminize göre ayarlayın.Hiç biri olmaz ise dil paketini başka bir siteden indirerek varolan dil paketini silip yerine yükleyin.Dil paketleri oyunun kurulu olduğu dizindeki “Loc” klasörünün içerisindedir.

  2. bende çalışma hatası veriyor ve youtubeden videoları felan izledim herşeyi yaptım yinede paperplease.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum çözümü varmı acaba?

  3. Öncelikle oyun için teşekkürler. Çocuklar istediği için bu oyunu ararken tesadüfen sitenizde oyunu buldum. Oyun “windows 7” İşletim sisteminde sorunsuz çalışıyor. Ancak ilk başta ben de yukarıda bahsedilen sorunlarla biraz uğraştım. Bu uğraşlarım sırasında “çalışmayı durdurdu” hatasının ve istenilen “dilin ayarlanamamasının” uygun olmayan klasörde oyun çalıştırıldığında olduğunu gördüm. Zip dosyasını açtıktan sonra, oyunun ana klasörü olan “Paper, please” klasörünü C\Program Files (x86) klasörünün içine kopyalayın ve klasörün içindeki “Paper please.exe” dosyasını masa üstüne kısa yol yapıştırın. Yönetici olarak çalıştırmaya gerek kalmadan ve hiçbir hata vermeden sorunsuz olarak oyun çalışıyor. İyi eğlenceler.

  4. oyunu açıyorum ve oynamaya başlıyorum ilk gün bittikten sonra uymuak için basıyorum ve oyun çalışmayı durduruyor yardım ederseniz sevinirim

Yorum Yapabilirsiniz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s